Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PIONEER - akcja kontrolno naprawcza (07.02.2001)

29 stycznia firma Pioneer ogłosiła, że przeprowadzi bezpłatną akcję kontrolno-naprawczą dotyczącą amplitunerów audio-video VSX-839RDS oraz VSX-859RDS, które pojawiły się na rynku europejskim w listopadzie ubiegłego roku. W związku z nieprawidłowościami w trakcie instalacji podzespołów, w pewnych sytuacjach niektóre egzemplarze wspomnianych modeli mogą się samowolnie wyłączać. Ponadto istnieje prawdopodobieństwo, że w przypadku szybko po sobie następującego, wielokrotnego włączania i wyłączania urządzenia rezystory i kondensatory umocowane na płytkach montażowych mogą odmówić posłuszeństwa. Klienci posiadający wspomniane modele proszeni są o kontakt z firmą DSV, generalnym dystrybutorem marki Pioneer na Polskę pod numerem telefonu (058) 341-00-25/348-27-71.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl