Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - AH-GC20 Globe Cruiser, bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumu (25.03.2015)

Denon przedstawił nowe słuchawki bezprzewodowe z aktywną redukcją szumu należące do serii Globe Cruiser. Model AH-GC20 będzie dostępny począwszy od kwietnia, a cena ma wynosić 1.499 złotych.

Słuchawki są wyposażone w 40-milimetrowe, profesjonalnie dostrojone przetworniki. Według producenta balans tonalny jest naturalny, bez zbędnych zabarwień. Denon ma duże doświadczenie w konstruowaniu słuchawek. Firma zmierzyła ponad 4000 par ludzkich uszu i ich ułożenie w konstrukcji ludzkiej głowy, by zapewnić użytkownikom jak najlepszą jakością dźwięku i duży komfort.

AH-GC20 mają pałąk z aluminium. Utrzymuje on ergonomicznie skonstruowane muszle z elektroniką do redukcji szumu i łączności Bluetooth. System redukcji szumu z podwójnymi mikrofonami zapewnia odcięcie od zewnętrznych dźwięków. Układ Bluetooth 4.0 Dual Mode z aptX/aptX Low Latency i AAC w połączeniu z funkcjonalnoscią Multi-Point zapewnia przekaz do dwóch kompatybilnych urządzeń jednocześnie. AH-GC20 jest także wyposażony w cVc (Clear Voice Capture), zaawansowany system redukcji szumu poprawiający jakość odbieranego audio i zapewnia tłumienie hałasu, korektę adaptacyjną, automatyczną kontrolę wzmocnienia, eliminację echa, redukcję hałasu przepływu strumienia powietrza i zależną od poziomu hałasu kontrolę poziomu głośności. Komunikaty głosowe w jednym z 7 języków umożliwiają uzyskanie informacji o statusie operacji i pozostałym do wykorzystania poziomie naładowania baterii.

Słuchawki wyposażono też w kabel, na wypadek gdyby użycie technologii bezprzewodowej było niemożliwe. Zestaw zawiera również standardowy adapter 3,5mm-6,3mm do podłączenia do domowego lub studyjnego sprzętu, oraz adapter samolotowy. Dołączony kabel USB Micro-B pozwala na ładowanie wbudowanego w AH-GC20 akumulatora (litowo-jonowy) z dowolnej ładowarki USB lub portu USB w komputerze. Pełne ładowanie akumulatora trwa 3 godziny i umożliwia 20 godzin nieprzerwanego użytkowania słuchawek w trybie bezprzewodowym. Jeśli akumulator zostanie całkowicie rozładowany, a nie ma dostępu do portu USB do jego ponownego naładowania, nadal można słuchać muzyki za pośrednictwem dołączonego kabla. Pokrowiec zapewnia ochronę dla słuchawek i wszystkich akcesoriów.

[zdjęcie słuchawek Denon AH-GC20 wraz z akcesoriami]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl