Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ASTELL & KERN - słuchawki AK T5p oparte na modelu Beyerdynamic (.03.2015)

Do sprzedaży weszły słuchawki Astell&Kern AK T5p. Jest to specjalna wersja słuchawek Beyerdynamic T5p. Cena tego modelu w Polsce to 5.999zł.

Oryginalny T5p to najwyższy model słuchawek Beyerdynamic. Wersja dla Astell & Kern jest dopasowana do flagowych odtwarzaczy tej marki. Słuchawki zostały między innymi dostrojone do impedancji wzmacniaczy A&K. Opracowano też EQ custom czyli niestandardowe ustawienia korektora dźwięku. Ustawienia te dodano do odtwarzaczy AK100 II, AK120 II i AK240.

AK T5p mają specjalny kabel do połączenia symetrycznego. Słuchawki mają symetryczne gniazdo 2,5mm współpracujące z symetrycznym wyjściem słuchawkowym w odtwarzaczach A&K. Kabel ma długość 1,2m. Dostępna jest też przejściówka z 3,5 na 6,3mm oraz przedłużacz długości 3m.

Każda sztuka słuchawek AK T5p z zastosowaną technologią Tesla wykonywana jest ręcznie w niemieckiej fabryce Beyerdynamic. Wysokiej jakości komponenty, takie jak welurowe i skórzane nauszniki oraz wyjątkowo wykończony pałąk gwarantują komfort podczas noszenia i przy długim słuchaniu.

Dane techniczne AK T5p:

[zdjęcie słuchawek Astell & Kern AK T5p]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl