Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SOUNDMAGIC - nauszne słuchawki P30s (10.03.2015)

P30S to nowe, lekkie słuchawki marki SoundMagic przeznaczone głównie do użytkowania ze smartfonami. Ich cena to 299 złotych.

W stosunku do wcześniejszego modelu P30 wprowadzono kilka istotnych zmian. Zastosowano lepsze przetworniki oraz nowy, specjalny system tłumienia. Nowe są również większe, bardzo miękkie nauszniki. Składana do niewielkich rozmiarów konstrukcja ułatwia przewożenie P30s. Załączany jest też twardy pokrowiec na suwak.

W komplecie znajdziemy zwykły kabel oraz kabel z mikrofonem i pilotem do obsługi smartphona. Wykorzystano rozwiązanie sprawdzone we wcześniejszych modelach SoundMagic. Przy jacku znajduje się przełącznik, dzięki któremu możliwa jest pełna obsługa dostępnych na rynku smartphonów czy tabletów. Oznaczenie S w nazwie słuchawek marki SoundMagic oznacza Smart - czyli jedna słuchawka do wszystkich telefonów. Produkt przystosowany jest do współpracy nie tylko z telefonami iPhone, Blackberry, HTC, Samsung Galaxy (najnowszynmi modelami) ale również z telefonami Nokii, Sony Xperia, Corby czy Samsung (wcześniejszymi modelami).

Dane techniczne słuchawek SoundMagic P30s:

[zdjęcie słuchawek SoundMagic P30Ss]
[zdjęcie słuchawek SoundMagic P30Ss - przełącznik]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl