Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFI MAN - EF-100, hybrydowy wzmacniacz z wejściem USB (3.03.2015)

Do sprzedaży na naszym rynku wchodzi hybrydowy wzmacniacz HiFiMan EF-100. Jest on dostępny w kolorze srebrym, matowym w cenie 2.290zł.

EF-100 ma dość nietypową konfigurację techniczną i zakres funkcjonalności. Do dyspozycji jest jedno wejście analogowe RCA oraz wejście cyfrowe USB. Zastosowano 24-bitowy przetwornik CA. Sekcja przedwzmacniacza ma lampowy układ oparty na podwójnej triodzie 6N3J. Regulator głośności wykorzystuje potencjometr oparty o drabinkę rezystorową. Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy pracuje w klasie AB i na obciążeniu 30Ω oddaje moc 2W RMS. Natomiast wzmacniacz przeznaczony do pracy z kolumnami pracuje w klasie T i ma moc 4.5W RMS.

Nieduża, gięta obudwa jest wykonana ze stopu aluminium. Obudowa została wykończona wysokiej klasy lakierem proszkowym. Obsługa wzmacniacza odbywa się za pomocą dźwigniowych przełączników. Gałka potencjometru została wykonana z aluminium.

[zdjęcie wzmacniacza HiFiMan EF-100]
[zdjęcie wzmacniacza HiFiMan EF-100 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl