Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - trójdrożne, podstawkowe kolumny Mini A (27.02.2015)

Firma Bryston poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowych zestawów głośnikowych. Jest to model Mini A o zalecanej cenie amerykańskiej 1.200 dolarów. Oferowane są też podstawki specjalnie przeznaczone dla Mini A. Podstawki są tak skonstruowane, że można do nich przytwierdzić Mini A. Podstawki kosztują na rynku amerykańskim 300 dolarów.

Pmimo umiarkowanych rozmiarów Mini A to zestaw trójdrożny. Obudowa jest wykonana z MDF 3/4 cala. Zastosowano 6,5-calowy głośnik niskotonowy z aluminiową membraną, 3-calowy głośnik średniotonowy z aluminiową membraną i 1-calowy głośnik wysokotonowy z tytanową kopułką. Wszystkie głośniki są specjalnie produkowane dla Mini A.

Przy projektowaniu Mini A wykonano drobiazgową analizę wibracji obudowy, optymalizację elementów zwrotnicy i pomiary w komorze bezechowej. Zestawy są parowane aby nie było rozbieżności w charakterystykach przenoszenia.

Mini A jest standardowo produkowany w trzech warintach wykończenia (Natural Cherry, Boston Cherry, Black Ash). Za dopłatą dostępne są inne opcje. Maskownica jest w kolorze czarnym. Wraz z Mini A dostarczane są stópki i kolce. Bryston udziela na zestawy 20-letniej gwarancji.

[zdjęcie zestawów głośnikowych Bryston Mini A]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl