Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - zmiana polskiej dystrybucji (23.02.2015)

Wraz końcem lutego Rafko przejmuje dystrybucję wyrobów brytyjskiej firmy Musical Fidelity na polskim rynku.

Musical Fidelity to marka założona w 1982 roku i przez całą swoją historię prowadzona przez klarnecistę i projektanta wzmacniaczy Antony'ego Michaelsona. Firma koncentrowała się na produkcji sprzętu elektronicznego ze średnich i wyższych przedziałów cenowych. Każdy produkt Musical Fidelity przechodzi kilkuetapową kontrolę jakości w londyńskim biurze w dzielnicy Wembley, gdzie znajduje się także biuro projektowe, oraz serwis sprzętu. Kontrola jakości obejmuje zarówno sprawdzenie precyzji wykonania obudów oraz ich montaż, jak i szczegółowe pomiary każdego wyprodukowanego urządzenia pod kątem zgodności z deklarowanymi specyfikacjami.

Aktulana oferta Musical Fidelity składa się z kilku serii z urządzeniami elektronicznymi (Merlin, MX, V90, M1, M3, M6, M8, NuVista) oraz z serii słuchawek MF. Rafko zapowiada całkowite odświeżenie trzonu dotychczasowej oferty Musical Fidelity. Na polski rynek trafią nowe modele serii M3, M6 oraz M8. Dotychczas sprzedawane były modele, które wyszły z produkcji w roku 2014.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl