Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WADIA - odtwarzacz-serwer plików m330 (21.02.2015)

Na polski rynek wchodzi odtwarzacz-serwer plików Wadia m330. Cena urządzenia to 24.999 złotych.

Wadia m330 ma wbudowany dysk twardy o pojemności 1TB co wystarcza na zapis dużej biblioteki muzycznej. Można też odtwarzać pliki z pamięci/dysków podłączonych przez porty USB i eSata. Port Ethernet pozwala na podłączenie do sieci lokalnej i odtwarzanie plików z komputerów czy NAS. Poprzez sieć lokalną można połączyć się z Internetem i korzystać z serwisów strumieniowych. Zintegrowane są interfejsy popularnych serwisów strumieniowych jak Pandora, SiriusXM, Spotify, Rhapsody, TIDAL i TuneIn (mogą być wymagane subskrypcje poszczególnych serwisów), a inne serwisy mogą pojawić się w przyszłości.

Wyjścia analogowe są zarówno w postaci niesymetrycznej (RCA) jak i symetrycznej (XLR). Na wyposażeniu są też dwa wyjścia cyfrowe: optyczne i koncentryczne.

Wyjścia wideo służą do wyświetlania informacji interfejsu na zewnętrznych ekranach. Do dyspozycji jest też wejście i wyjście wyzwalacza.

Do sterowania można wykorzystać apliakcje na iOS lub na Androida, przeglądarkę internetową lub pilota zdalnego sterowania. Dodatkowo m330 jest kompatybilny z wieloma popularnymi systemami domowej automatyki.

Urządzenie wspiera pliki bezstratne do 24-bit/192 kHz (producent nie podaje listy obsługiwanych formatów), jak również dostęp do chmury dla plików kopii zapasowych i synchronizacji z wieloma urządzeniami. Media serwer m330 korzysta z technologii firmy Autonomic.

Wymiary (SWG) to 45,4 x 8,6 x 50,8 cm a masa jest równa 11,3 kg.

[zdjęcie odtwarzacza-serwera Wadia m330]
[zdjęcie odtwarzacza-serwera Wadia m330 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl