Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SUMIKO - trzy nowe subwoofery na polskim rynku (13.02.2015)

Horn Distribution wprowadza na nasz rynek trzy modele aktywnych subwooferów marki Sumiko. Subwoofery te miały premierę podczas ostatniego Hi End Show w Monachium w 2014 roku. Wzornictwo i konstrukcja mechaniczna subwooferów Sumiko to dzieło włoskich projektantów Design Lab. Subwoofery są produkowane w Chinach i korzystają z doświadczeń twórców serii Venere marki Sonus Faber. Nowe subwoofery Sumiko występują w dwóch wersjach wykończenia - czarnej oraz białej w połysku.

Najmniejszy subwoofer z tej trójki to S.0 (cena 1.999 złotych). Zawiera on głośnik 6,5-calowy ze stalowym koszem. Głośnk jest skierowany ku dołowi i pracuje w obudowie zamkniętej. Wysokoprądowy wzmacniacz klasy AB ma moc 120W. Tylny panel ma wejścia Hi Level , Lo Level, LFE phono. Na wyposażeniu jest przełącznik fazy (0 lub 180 stopni). Wymiary to 245x275x280 mm, a masa wynosi 9,2 kg.

Następny model to S.5 (cena 2.699 złotych). Jego 8-calowy głośnik ma stalowy kosz, jest zamontowny na dolnej ściance i pracuje w obudowie zamkniętej. Wysokoprądowy wzmacniacz o mocy 150W pracuje w klasie AB. Do dyspozycji są wejścia Hi Level, Lo Level, LFE phono. Wyposażenie uzupełnia przełącznik fazy (0 lub 180 stopni). Wymiary to 285x335x315 mm a masa wynosi 14 kg.

Największy z gamy to S.9 (cena 3.999 złotych). 10-calowy głośnik ze stalowym koszem umieszono na dolnej ściance a na froncie umieszczono 10-calową, pasywną membranę. Wysokoprądowy wzmacniacz o mocy 350W pracuje klasie AB. Dostępnę są wejścia Hi Level , Lo Level, LFE phono. Jest też przełącznik fazy (0 lub 180 stopni). Wymiary to 355x405x411 mm a masa subwoofera wynosi 21 kg.

[zdjęcie subwoofera Sumiko S.9]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl