Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - subwoofer Model A (10.02.2015)

Bryston poinformował o swoim nowym subwooferze Model A. Według producenta subwoofer równie dobrze nadaje się do systemów stereo jak i do kina domowego. Jego zalecana cena na rynku amerykańskim to 2.000 dolarów.

Model A ma wbudowany wzmacniacz o mocy 400W. Jest on zamontowany w izolowanej komorze. Dwa 10-calowe głośniki o dużym zakresie wychyleń membrany są zamontowane w odwrotnych kierunkach, co ma niwelować drgania obudowy. Model A ma regulatory do ustawiania filtru, fazy i poziomu głośności.

Obudowa została wykonana z MDF 3/4 cala i ma wewnątrz wzmacniające wręgi. Dwa porty BR są skierowane do tyłu. Subwoofer jest dostępny w wykończeniach Boston Cherry, Natural Cherry oraz Black Ash. Za dopłatą dostępne są inne wykończenia. Pokryte gumą aluminiowe stopki poziomujące i kabel zasilający są dostarczane w komplecie.

[zdjęcie subwoofera Bryston Model A]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl