Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KRELL - kolumny serii LAT (17.01.2001)

Krell zaprezentował swą pierwszą serię kolumn pod nazwą Lossless Acoustic Transducer (LAT). Obudowy zestawów LAT są wykonane całkowicie z aluminium. Materiał ten został wybrany ze względu na połączenie strukturalnej sztywności z własnościami tłumiącymi. Poza tym kolumny LAT wykorzystują firmową technikę Krella pod nazwą Current Audio Signal Transmission (CAST), wykorzystywaną także w komponentach elektronicznych tej firmy.

Główne zestawy LAT-1 ($35,000 za parę) to trójdrożna konstrukcja z sześcioma głośnikami o wadze 250 funtów. LAT-C to trójdrożny głośnik centralny z sześcioma głośnikami (spodziewana cena $18,500). LAT-S ($14,500) to aktywny subwoofer z dwoma 10-calowymi głośnikami o mocy wzmacniacza równej 800W. LAT-3 ($19,500 za parę) to trójdrożne zestawy podstawkowe, zaś LAT-2 (około $9,500 za parę) to model dwudrożny.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl