Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONUS FABER, SUMIKO, WADIA - zmiana polskiej dystrybucji (2.02.2015)

Firma Horn Distribution poinformowała, że w jej ofercie dystrybucyjnej na Polskę znalazły się produkty Sonus Faber, Wadia oraz Sumiko. Wszystkie trzy wymienione marki należą do firmy Fine Sounds Group.

Sonus Faber oferuje aktualnie bogatą gamę zestawów głośnikowych. Poczynając od najtańszych modeli mamy serie Toy, Venera, Olympica. W każdej z tych trzech serii znajdziemy zarówno zestawy podstawkowe, podłogowe jak i centralne. W serii Homage mamy podłogowe zestawy Stradivari Homage, podłogowe Amati Futura, podstawkowe Guarnieri Evolution i zestaw cetralny Homage Vox. Szczytowe modele to Elipsa, Lilium i najdroższe Aida. Polskojęzyczna wersja internetowej strony produktowej dostępna jest pod adresem www.sonusfaber.pl.

Wyroby Sumiko będą wprowadzane przez Horn Distribution stopniowo. Na początek na polski rynek wchodzą trzy subwoofery (S.9, S.5, S.0). Zostały one zaprezentowane podczas ubiegłorocznej wystawy Hi End w Monachium.

Na ofertę marki Wadia składają się wzmacniacze, przetworniki cyfrowo-analogowe i serwery multimedialne. Większość oferty stanowią całkowicie nowe modele. Ceny urządzeń Wadia oscylują w przedziale od 6.999 do 29.999 złotych.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl