Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ADVANCE ACOUSTIC - wzmacniacz zintegrowany X-i120 (29.01.2015)

W ofercie Advance Acoustic pojawił się nowy wzmacniacz zintegrowany z charakterystycznymi wychyłowymi wskaźnikami wysterowania. Technicznie Advance Acoustic X-i120 (cena 4.490 złotych) jest kontynuacją nowej linii modelowej i posiada większe i wydajniejsze końcówki mocy oraz sekcję zasilania. Zgodnie z przyjętym nazewnictwem wzmacniacz dysponuje mocą 2 x 120W (przy 8Ω) i posiada kompletne wyposażenie zarówno sekcji analogowej jak i cyfrowej.

Do dyspozycji jest 7 analogowych wejść liniowych oraz wejście gramofonowe (MM). Wzmacniacz ma wyjście do nagrywania (Rec Out). Są też gniazda Pre Out i Amp In co daje możliwość rozłączania końcówki mocy i przedwzmacniacza.

W sekcji cyfrowej pracuje odbiornik Cirrus Logic CS8416 oraz audio kodek z interfejsem USB Burr Brown PCM2900. Wyposażenie obejmuje 2 wejścia cyfrowe koaksjalne i 1 wejście optyczne, wejście USB B (dla komputerów PC/Mac) i wejście USB A (dla dysków/pamięci USB).

Dostępna jest regulacja tonów i balansu z możliwością odłączenia (Bypass). Tryb High Bias jest analogiczny do klasy A dla pierwszych 25 W mocy. Na wyposażeniu są dwie pary gniazd głośnikowych z możliwością wyboru (A / B / A+B). Oprócz tego jest jeszcze gniazdo zasilania 5V do podłączenia modułu Bluetooth WTX500, gniazdo słuchawkowe i zdalne sterowanie.

[zdjęcie wzmacniacza Advance Acoustic X-i120]
[zdjęcie wzmacniacza Advance Acoustic X-i120 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl