Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - stacjonarny odtwarzacz sieciowy DNP-730AE (9.12.2014)

Denon poinformował o wprowadzeniu na rynek nowego sieciowego odtwarzacza audio DNP-730AE. Jest on dostępny w kolorze czarnym i srebrnym w cenie 1.995 złotych.

DNP-730AE obsługuje bezprzewodową łączność Wi-Fi (11 b, g, n), ma złącze ethernetowe i USB. Może połączyć się z Internetem za pośrednictwem sieci domowej, korzystać z internetowych stacji radiowych, a także usługi subskrypcji strumieniowania Spotify poprzez najnowszą aplikację Spotify Connect. Wbudowana technologia AirPlay pozwala słuchać nagrań przesyłanych bezprzewodowo z przenośnego urządzenia z systemem iOS (iPhone, iPod touch, iPad). Certyfikat DLNA 1.5 umożliwia podłączenie do komputera PC lub Mac za pośrednictwem domowej sieci przewodowej lub bezprzewodowej i zyskanie dodatkowych możliwości strumieniowania.

DNP-730AE odtwarza bogatą gamę cyfrowych formatów audio z pamięci USB lub połączenia sieciowego. Lista odtwarzanych plików obejmuje stratne formaty takie jak MP3, MP4 i AAC, ale także bezstratne w tym ALAC, AIFF, WAV i FLAC (do 24 bit, 192 kHz). Ponadto, DNP-730AE umożliwia odtwarzanie plików DSD (w 2.8MHz i 5.6MHz) za pomocą streamingu DLNA. Odtwarzanie bez przerw (gapless) jest dostępne dla plików DSD, WAV, FLAC, AIFF i ALAC.

DNP-730AE został wyposażony w precyzyjny przetwornik C/A Burr Brown PCM1795 (32-bit, 192 kHz ) używany w odtwarzaczach CD Denon klasy Premium. Nazwą Simple & Straight producent określił zastosowanie układów o zminimalizowanej ścieżce sygnału. Komponenty zostały wybrane na podstawie testów odsłuchowych. Zastosownao też reduktor zniekształceń jitter.

Istnieje możliwość podłączenia iPod'a lub iPhone do DNP-730AE za pomocą portu USB w panelu przednim i słuchania w tym samym czasie nagrań muzycznych podczas ładowania urządzenia.

Odtwarzacz ma 3-liniowy wyświetlacz OLED. Do zdalnego sterowania można wykorzystać aplikację Denon App (Apple, Android). Za pośrednictwem tej aplikacji można też obsługiwać niektóre wzmacniacze Denon czy odtwarzacze CD współpracujące z DNP. Zmniejszeniu zużycia energii służy automatyczny tryb gotowości (standby) oraz niski pobór mocy w trybie gotowości.

[zdjęcie odtwarzacza strumieniowego Denon DNP-730AE]
[zdjęcie odtwarzacza strumieniowego Denon DNP-730AE - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl