Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - trzy nowe modele słuchawek Music Maniac (6.12.2014)

Denon poinformował o wprowadzeniu trzech nowych modeli słuchawek Music Maniac. Wykorzystują one rozwiązania z hi-endowych modeli słuchawek Denona, zawierają autorskie technologie przetworników i obudowy nauszników.

Najwyższy model nowej linii to słuchawki nauszne AH-MM400 (planowane rozpoczęcie sprzedaży w połowie stycznia 2015). Posiadają one nauszniki wykonane z prawdziwego drewna (amerykański orzech), co ma służyć nie tylko celom estetycznym ale poprawiać też brzmienie. W słuchawkach zastosowano 40-milimetrowe przetworniki, wykorzystujące autorską technologię Denon Free Edge, umożliwiającą membranie przetwornika precyzyjne poruszanie się wzdłuż osi, aby osiągnąć jak najniższy poziom zakłóceń i jak najlepszą dynamikę. Samą membranę skonstruowano w oparciu o kompozyt węglowy, co powoduje, że jest ona lekka i sztywna zarazem. Przetworniki zawierają magnesy neodymowe. Wyściełany pałąk zawiera aluminiowe elementy utrzymujące muszle, dzięki czemu słuchawki można szybko i prosto złożyć. W zestawie znajdują się również dwa odłączane przewody audio (obydwa z miedzi beztlenowej). Jeden z przewodów wyposażony jest w przyciski sterowania i mikrofon, drugi jest zwykłym przewodem bez tych funkcji. To umożliwia używanie jednego kabla ze smartfonem lub urządzeniem przenośnym, natomiast drugiego podłączonego do systemu hi-fi w domu. Do zestawu dołączone jest także etui oraz przejściówka 3,5-mm/jack ćwierćcalowy.

Nauszne słuchawki AH-MM300 (cena 1.299 złotych) wykorzystują tworzywo wzmocnione włóknem szklanym, które jest zarówno lekkie, jak i sztywne, co pomaga minimalizować zakłócenia wynikające z rezonansu. Elipsoidalne muszle posiadają gładkie wykończenie przypominające ceramikę. W 40-milimetrowych przetwornikach zastosowano technologię Free Edge wraz z membraną z kompozytu węglowego oraz magnesy neodymowe. Ponadto AH-MM300 są dostrojone do neutralnej charakterystyki dźwięku przy najszerszerszym zakresie częstotliwości. Aluminiowe elementy utrzymujące muszle umożliwiają szybkie i proste złożenie słuchawek. Do zestawu dołączone są dwa odłączalne kable audio (obydwa z miedzi beztlenowej). Jeden przewód jest wyposażony w przyciski sterowania i mikrofon, drugi nie posiada tych funkcji. W zestawie znajduje się również pokrowiec oraz przejściówka 3,5-mm/jack ćwierćcalowy.

Nauszny model AH-MM200 (planowane rozpoczęcie sprzedaży w połowie stycznia 2015) również posiada muszle w ksztacie elips o wykończeniu przypominającym ceramikę. Są one zbudowane z materiału wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu ograniczono rezonans zachowując lekkość i sztywność. W 30-milimetrowych przetwornikach zastosowano membrany o potrójnej warstwie oraz magnesy neodymowe. Aluminiowe elementy utrzymujące muszle umożliwiają szybkie i proste złożenie słuchawek. AH-MM200 są dostępne w czarnym lub białym wykończeniu i wyposażone są w 2 odłączane przewody. Jeden z kabli ma dodatkowo przyciski sterowania i mikrofon. Do zestawu dołączony jest pokrowiec.

Denon oferuje dodatkowo aplikację Denon Audio App (dostępną na iOS lub Android).

[zdjęcie słuchawek Denon AH-MM400]
[zdjęcie słuchawek Denon AH-MM300]
[zdjęcie słuchawek Denon AH-MM200]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl