Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JOB ELECTRONICS - monofoniczny wzmacniacz mocy JOB 250 (4.12.2014)

Firma Job Electronics rozpoczęła sprzedaż monofonicznego wzmacniacza mocy JOB250. W sprzedaży bezpośredniej producenta kosztuje on 1.699 dolarów.

JOB 250 ma moc 250W na 8Ω. Jest on wyposażony w układy zabezpieczeń. Wzmacniacz jest bezwarunkowo stabilny i jak zapewnia producent radzi sobie z wysterowaniem dowolnych kolumn. JOB 250 ma bardzo niskie zniekształcenia, w tym szczególnie niskie zniekształcnia intermodulacyjne, bliskie zeru opóźnienie grupowe, szerokie pasmo. Szybkość narastania wynosi 80V/us.

Na przedniej ściance znajduje się tylko włącznik sieciowy i dioda sygnalizująca działanie urządzenia. Na tylnej ściance jest wejście RCA, wejście XLR, terminale głośnikowe, selektor napięcia zasilania, gniazdo do podłączenia zasilania i bezpiecznik.

Jak podaje producent stosowane są podzespoły najlepszej jakości, a montaż zlecany jest firmom szwajcarskim. Każdy egzemplarz jest testowany przez tydzień przed wysyłką. Wszystko to ma zapewnić bardzo niską awaryjność.

Job Electronics, to firma założona w 1994, działająca w Genewie w Szwajcarii oraz w Los Angeles w USA. Sprzęt jest dostępny wysyłkowo bezpośrednio u producenta także dla klientów z Polski (www.jobsys.com).

[zdjęcie wzmacniacza mocy JOB 250]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl