Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SOLID TECH - system antywibracyjnych stolików Hybrid (24.11.2014)

Szwedzka firma Solid Tech, specjalizująca się od ponad 20 lat w produkcji stolików i akcesoriów antywibracyjnych dla systemów audio-video, wprowadziła nowy system stolików i platform Hybrid. Ma on łączyć funkcjonalność, skuteczne tłumienie wibracji i nowoczesne wzornictwo. Polska premiera tej serii miała miejsce na Audio Show. Dystrybucję prowadzi Premium Sound.

System Hybrid bazuje na sztywnych płytach wykonywanych z pomocą obrabiarek CNC z wysokiej jakości MDF (lakierowanych na czarno lub biało), łączonych odlewanymi, aluminiowymi przęsłami z aluminiowymi filarami o wysokiej sztywności i wytrzymałości. Przęsła i filary dostępne są w dwóch kolorach, czarnym, lub srebrnym.

Filary występują w trzech długościach: 200mm, 275mm i 350mm. Są one zaopatrzone w klasyczne kolce oraz mosiężno-filcowe podkładki izolujące poszczególne półki od wibracji. Aby uzyskać skuteczniejsze wygaszanie wibracji, zamiast kolców można użyć Solid Tech Disc of Silence. Każdy z filarów można zasypać piaskiem, aby zwiększyć stabilność konstrukcji i tłumienie.

Półka ma wymiary 490x435mm. Obciążenie każdej półki może wynosić do 80kg. Nie ma specjalnych ograniczeń, odnośnie ilości platform ustawianych jedna na drugiej w pionie, natomiast obciążenie jednej nogi, nie powinno przekraczać 80kg.

Platformy można też łączyć ze sobą w poziomie. Wszystkie narożne filary posiadają dwa krzyżowe gniazda, które pozwalają na nieograniczone kombinacje i adaptacje począwszy od pojedynczego modułu po bardzo rozbudowane konfiguracje.Cała konstrukcja jest zaprojektowana tak by móc swobodnie dodawać lub usuwać kolejne piętra w stosie w dowolnej chwili. Konstrukcja bloku nie oferuje wyłącznie elastyczności w dodawaniu kolejnych półek, ale również zapewnia izolację pomiędzy każdą z nich w celu zapewnienia optymalnej jakości tłumienia.

Cena podstawowej platformy z przęsłami i filarami o wysokości 200mm, zaczynają się od 1.450zł za komplet.

[zdjęcie stolika Solid Tech Hybrid]
[zdjęcie Solid Tech Hybrid - zasypywanie piaskiem filara]
[zdjęcie Solid Tech Hybrid - połączenie poziome]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl