Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TRILOGY - przedwzmacniacz gramofonowy 907 (19.11.2014)

Na polskim rynku pojawił się przedwzmacniacz gramofonowy Trilogy Audio 907, zaprezentowany niedawno na Audio Show. Model ten jest już znany od kilku lat, a do sprzedaży weszła teraz wersja z kosmetycznymi zmianami. Cena 907-ki to 11.900 złotych.

Trilogy 907 ma osobne obudowy dla samego przedwzmacniacza i zasilacza. Obudowa mieszcząca układy wzmacniające została wyfrezowana ze sztabki aluminium. W ten sposób poszczególne elementy są izolowane fizycznie i elektrycznie. Nawet prąd stały z zewnętrznego zasilacza biegnie wewnątrz obudowy we własnym kanale, następnie przechodzi przez filtr L-C zanim dostaje się do głównego stabilizatora. Zamiast popularnych scalonych stabiliztorów liniowych zastosowano układ na elementach dyskretnych. Zewnętrzny zasilacz umieszczony w obudowie z drapanej stali nierdzewnej może być ustawiony daleko od jednostki głównej, pozwalając zminimalizować wpływ pól magnetycznych na czułą elektronikę. Robiony na zamówienie transformator toroidalny został opracowany z myślą o niskiej gęstości prądowej i jest zamknięty w miedzianym ekranie Faradaya. Zasila kondensatory Mundorf poprzez wykonane na zamówienie cewki, tworząc prawdziwy zasilacz dławikowy, z minimalnym szumem elektrycznym.

Każdy kanał ma umieszczony w niezależnej komorze i izolowany stopień wzmacniający. Całkowicie dyskretny układ pracuje bez globalnego sprzężenia zwrotnego. Krzywa korekcyjna RIAA jest zrealizowana przy pomocy elementów pasywnych. Ustawienia wzmocnienia dla MM i MC oraz obciążenia wkładki są łatwo ustawialne przełącznikami na podstawie urządzenia.

Dane techniczne Trilogy 907:

[zdjęcie przedwzmacniacza gramofonowego Trilogy 907]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl