Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - Ceol, Ceol Piccolo, dwa kompaktowe systemy audio (13.11.2014)

Ceol N9 (cena 2.595 złotych) i Ceol Piccolo N4 (cena 1.695 złotych) to dwa nowe, sieciowe systemy muzyczne firmy Denon. Oba systemy mają kompaktowe rozmiary i minimalistyczne wzornictwo. Są dostępne w kolorach białym lub czarnym.

Ceol N9 strumienieniuje muzykę wysokiej rozdzielczości z twardych dysków, komputerów, urządzeń mobilnych i Internetu. Sygnał może być odbierany za pośrednictwem Wi-Fi, Ethernetu, Bluetooth (z parowaniem NFC) lub USB. Port USB na przednim panelu pozwala na podłączenie iPhone'a, iPod'a (z równoczesnym ładowaniem baterii, nawet w trybie czuwania), pamięci USB i USB-HDD. Ceol pozwala też na korzystanie ze Spotify Connect i radia internetowego. Obsługiwana jest technologia AirPlay. Do dyspozycji jest wbudowany tuner FM/AM oraz odtwarzacz CD. Napęd CD obsługuje wszystkie typy płyt CD oraz pliki WMA i MP3. Na tylnej ściance znajdują się dwa cyfrowe wejścia optyczne i jedno analogowe wejście audio. Jest też wyjście słuchawkowe na ściance przedniej. Zastosowano 3-liniowy wyświetlacz OLED o dużej jasności. Do sterowania można wykorzystać przyciski wbudowane w dwuwarstwowy górny panel z akrylu lub nową aplikację (Denon Remote App dla iOS lub Android). Cyfrowy wzmacniacz ma moc 65W na kanał. Częścią systemu są nowe dwudrożne zestawy głośnikowe Denon SC-N9.

Ceol Piccolo (N4) jest jeszcze bardziej zminiaturyzowany. System ten nie ma czytnika CD i wbudowanego tunera. Pozostałe funkcje i możliwości są takie same lub podobne do większego krewniaka. Sygnał może być odbierany za pośrednictwem Wi-Fi, Ethernetu, Bluetooth (z parowaniem NFC) lub USB. Port USB na przednim panelu pozwala na podłączenie iPhone'a, iPod'a (z równoczesnym ładowaniem baterii, nawet w trybie czuwania), pamięci USB i USB-HDD. Obsługiwane są Spotify Connect, radio internetowe i technologia AirPlay. Na tylnej ściance znajduje się cyfrowe wejście optyczne i analogowe wejście audio. Jest też wyjście słuchawkowe na ściance przedniej. Do sterowania można wykorzystać przyciski wbudowane w dwuwarstwowy górny panel z akrylu lub nową aplikację (Denon Remote App dla iOS lub Android). Cyfrowy wzmacniacz ma moc 45W na kanał i steruje nowe dwudrożne zestawy głośnikowe Denon SC-N4.

[zdjęcie systemu Denon Ceol N9]
[zdjęcie systemu Denon Ceol N9 - tylna ścianka]
[zdjęcie systemu Denon Ceol Piccolo N4]
[zdjęcie systemu Denon Ceol Piccolo N4 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl