Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ARCAM - seria DiVA (13.12.2000)

Po pierwszej publicznej prezentacji na wystawie Live 2000 w Londynie, w październiku Arcam zaczął dostarczać komponenty nowej serii DiVA (Digitally integrated Video and Audio).

Seria DiVA zawiera pierwszy odtwarzacz DVD Arcama - DV88. Został on od podstaw opracowany przez Arcama. Jego modułowa budowa pozwoli w przyszłości przystosować go do DVD-Audio poprzez wymianę płytki głównej, kiedy tylko wyjaśnione zostaną kwestie zabezpieczeń i osiągalna będzie odpowiednia ilość płyt.

Seria DiVA zawiera też dwa odtwarzacze CD (CD72, CD92), trzy wzmacniacze zintegrowane (A65, A75, A85), dwa wzmacniacze mocy (P75, P85), tuner FM/AM (T51) oraz amplituner AV (AVR 100). Stylistyka serii jest zupełnie nowa. Arcam zaprojektował też trzy nowe nadajniki zdalnego sterowania, o stylistyce dopasowanej do całej serii. Komponenty są osiągalne w wykończeniu czarnym lub srebrnym co też ma w przypadku Arcama miejsce pierwszy raz.

Seria Alpha nadal pozostaje w produkcji. Ceny komponentów DiVA w Wielkiej Brytanii mieszczą się w przedziale od 279.90 GBP za tuner T51 do 899.90 GBP za odtwarzacz DVD DV88.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl