Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BLUE NOTE, ASTELL & KERN - limitowany, kolekcjonerski zestaw muzyczno-sprzętowy (11.10.2014)

Wytwórnia płytowa Blue Note Records - znana z wydawnictw jazzowych i bluesowych - stworzyła we współpracy z Astell & Kern limitowany zestaw muzyczno-sprzętowy złożony z kolekcji nagrań i odtwarzacza audio Astell&kern AK240. Zestaw ten powstał dla upamiętnienia 75-lecia Blu Note i będzie sprzedany w ilości 1000 sztuk.

W skład jubileuszowego zestawu wchodzi 75 najsłynniejszych płyt z katalogu Blue Note. Płyty te zostały zremasterowane z zapisów analogowych do plików 192kHz/24bity. Znajdziemy tam m.in. takich wykonawców jak Thelonious Monk, Don Cherry, Art Blakey, Herbie Hancock i wielu innych, jak również kilka do tej pory nie wydanych płyt. Wszystko w specjalnej ozdobnej wieży, która może przybrać różnorodny kształt aby wyeksponować kolekcję. Wraz z kolekcją klient otrzyma odtwarzacz Astell&Kern AK240, również w limitowanej odsłonie, przygotowanej specjalnie dla Blue Note na 75-lecie. Cena całości została ustalona na 30.000 zł.

[zdjęcie zestawu Blue Note - Astell & Kern]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl