Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIA FLIGHT - włoska elektronika na polskim rynku (9.10.2014)

Do sprzedaży w Polsce wchodzą produkty włoskiej firmy Audia Flight. Marka ta słynie głównie z high-endowych wzmacniaczy, które stanowią większość oferty. Oprócz tego Audia produkuje też odtwarzacze CD. Polską dystrybucję prowadzi Audiocave.

Gama produktów Audia Flight podzielona jest na trzy serie: Three, Classic oraz flagową Strumento. Jako pierwsze na polski rynek wchodzą modele FL Three. Odtwarzacz kompaktowy FL CD Three kosztuje 8.750zł. Wzmacniacz FL Three (moc 75W/8Ω, 125W/4Ω) kosztuje 9.850zł. Opcjonalnie do wzmacniacza można dokupić moduł z wejściem USB (cena 1.600zł, obsługa 192kHz/24bity) lub moduł z wejściem gramofonowym MM/MC (cena 1.450zł). Dostępne wersje kolorystyczne to czarny i srebrny.

Po Audio Show dostępne mają być także pozostałe urządzenia Audia. Prezentacja modeli Strumento jest planowana jako osobne wydarzenie na przełomie listopada i grudnia.

Obecnie Audię można kupić w Szczecinie (DAT), Warszawie (Audiofil), Poznaniu (HiEnd Corner), Krakowie (AudioTrendt), Bielsku Białej (HiFi Studio). Zaś Trójmiejscy audiofile mogą zapoznać się z Audia Flight w Premium Sound w Gdańsku, począwszy od 11 października.

[zdjęcie wzmacniacza Audia Flight FL Three]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl