Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FOCAL - rozszerzenie oferty dystrybucyjnej obsługiwanej przez Horn Distribution (3.10.2014)

Od początku października 2014 roku firma Horn Distribution otrzymałą autoryzację producenta na dystrybucję na terenie Polski produktów marki Focal w zakresie linii produktowych Home Multimedia oraz Dimension. Oznacza to poszerzenie gamy wyrobów Focala w dystrybucji Horn Distribution. Do tej pory firma Horn zajmowała się sprzętem nagłaśniającym Focala do zastosowań w samochodach. Dystrybucją pozostałych części asortymentu Focala zajmują się firmy MBS Audio oraz Trimex.

Oferta składać się będzie z najnowszych produktów marki w ramach linii Dome, Bird, Sib oraz Multimedia, Dimension oraz Headphones. Produkty marki Focal objęte będą 24-miesięczną ochroną gwarancyjną dystrybutora.

Firmę Focal założył w 1980 roku Jacques Mahul. W dorobku Focala jest szereg własnych opracowań konstrukcyjnych dotyczących zwłaszcza membran głośnikowych. Firma produkuje głośniki samodzielnie we własnym zakładzie w Saint-Etienne w południowej Francji.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl