Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MODWRIGHT - DAC Elyse oraz referencyjny przedwzmacniacz gramofonowy PH150 (1.10.2014)

W ofercie amerykańskiego producenta ModWright pojawiły się dwie nowości: referencyjny, lampowy przedwzmacniacz gramofonowy PH150 oraz pierwszy w historii marki przetwornik cyfrowo-analogowy pod nazwą Elyse.

Przedwzmacniacz gramofonowy PH150 (cena 32.000 zł) dołączył do referencyjnej grupy produktów ModWright'a obejmującej aktualnie końcówkę mocy KWA150SE oraz przedwzmacniacz liniowy LS36.5. Urządzenie obsługuje wkładki MC oraz MM, do każdego typu jest osobna para wejść RCA. Z panelu frontowego można regulować: poziom wzmocnienia (max. 72dB dla MC, max. 58dB dla MM), obciążenie pojemnościowe oraz rezystancyjne. Ponadto z panelu frontowego można też wybrać tryb pracy mono/stereo. Z kolei na tylnej ściance można odwrócić fazę oraz wybrać pracujące wyjścia - niesymetryczne RCA lub zbalansowane XLR. Układ wzmacniacza oparty o dwie pary lamp 6C45 oraz 6922 pracuje w klasie A, bez sprzężenia zwrotnego. Zastosowano wysokiej klasy transformatory Lundahla oraz kondensatory ModWright'a. Zasilanie zostało umieszczone w osobnej obudowie. PH150 jest dostępny w srebrnej i czarnej wersji kolorystycznej.

Przetwornik DAC Elyse (cena 28.000 zł) to pierwszy cyfrowy komponent w ofercie ModWright'a. Oferuje on uniwersalny zestaw wejść cyfrowych - SPDIF (RCA i BNC), AES/EBU (XLR) oraz USB obsługujące asynchronicznie dane do standardu 24/192 włącznie. Lampowy stopień analogowy pracuje w klasie A, bez sprzężenia zwrotnego. Układ jest oparty o parę lamp 6922 oraz lampowy prostownik 5AR4. Urządzenie oferuje wyjście niesymetryczne RCA oraz zbalansowane XLR. Przetwornik jest dostępny w srebrnej i czarnej wersji kolorystycznej.

[zdjęcie przetwornika CA ModWright Elyse]
[zdjęcie przedwzmacniacza gramofonowego ModWright PH150]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl