Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

WHT - w dystrybucji Best Audio (05.12.2000)

Od listopada 2000 r. firma Best Audio reprezentuje w Polsce australijską firmę W.H.T., specjalizującą się w produkcji kolumn tubowych. Zestawy tego typu umożliwiają uzyskanie najwyższej efektywności ze wszystkich rodzajów kolumn głośnikowych.

Prace projektowe i konstrukcyjne w firmie WHT trwają nieprzerwanie od 1985r. W ciągu piętnastu lat zbudowano blisko czterdzieści prototypowych modeli, z których do tej pory ostatecznie zatwierdzono tylko dwa: PR-2 i PR-4. Dwa następne znajdują się w końcowej fazie przygotowania do produkcji.

W kolumnach zastosowano głośniki Lorantz Audio, specjalnie modyfikowane dla W.H.T. W modelu PR-4 głośnik średnio-nisko tonowy został opracowany i stworzony na potrzeby tylko tej konstrukcji. PR-4 to tradycyjny duży zesatw tubowy, blisko półtorametrowej wysokości.

PR-2 to prawdopodobnie jedyna kolumna tubowa na świecie o tak niewielkich rozmiarach, przewidziana do ustawienia na podstawkach - idealna do małych pomieszczeń.

Obydwa modele pracują w technologii "scoop" - wykorzystując wychylenie membrany zarówno w przód i w tył. Okablowanie wewnętrzne w całości wykonano ze srebra.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl