Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ISOL-8 - systemy zasilania wkrótce w Polsce (24.09.2014)

Do końca października na polski rynek mają trafić produkty Isol-8. Jest to brytyjska marka specjalizująca się w urządzeniach oraz kablach zasilających. Dystrybucję w Polsce będzie prowadzić Moje Audio.

Wyroby Isol-8 są projektowane i produkowane w Wielkiej Brytanii. Firmę założył w 2003 roku Nic Poulson. Wcześniej Poulson pracował jako inżynier dźwięku w BBC, projektował wzmacniacze Trilogy (Trilogy Audio Systems to siostrzana firma Isol-8 Teknologies), założył firmę IsoTek Systems, a także zajmował się oświetleniem pasów startowych na lotniskach. Drugą osobą, która również ma znaczący wpływ na produkty Isol-8 jest Simon Dart, który też ma staż pracy w BBC i doświadczenie w produkcji poza audio (elektromechanika, telekomunikacja). Dart odpowiada za przemysłową i mechaniczną część projektów.

Oferta Isol-8 jest podzielona na trzy linie:
- High Performance to produkty o bardziej przystępnych cenach
- Audiophile to droższe produkty projektowane bezkompromisowo
- Custom Install to produkty dedykowane do rozwiązywania problemów z zasilaniem w rozbudowanych instalacjach AV

Podstawowy kabel zasilający IsoLink występuje w kilku wersjach (1, 2, C19, Powercon 20A, Powercon 32A) w cenach od 550 do 999 złotych, dla długości 1,5m. Poszczególne wersje różnią się wersją wtyczki IEC od strony zasilanego urządzenia i mają standardową wtyczkę Schuko od strony gniazdka. Za dopłatą można zamówić kable IsoLink o większej długości.
Kabel zasilający IsoLink Ref występuje w trzech wersjach. Każda wersja ma taką samą cenę 3.650 złotych, dla długości 1,5m. Wszystkie wersje mają wtyczkę Schuko Oyaide, różnią się zaś rodzajami wtyczki IEC od strony urządzenia. Za dopłatą można zamówić kable IsoLink Ref o większej długości.

Gama listew i kondycjonerów jest rozbudowana (różne wersje PowerLine, MiniSub, SubStation, PowerStation). Zróżnicowany jest też zakres filtracji i zabezpieczeń poszczególnych modeli. Ceny zaczynają się od 1.950 złotych, a kończą się na 19.990 złotych.

Z całej oferty wyróżnia się VMC1080 (cena 1.250 złotych), kondycjoner zaprojektowany specjalnie do zasilania ekranów LCD, plazmowych i projektorów. Niewielkie wymiary i załączony zestaw montażowy pozwalają na instalację tuż przy zasilanym ekranie.

[zdjęcie kabli Isol-8 IsoLink Ref]
[zdjęcie kondycjonera-regeneratora Isol-8 PowerStation]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl