Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - słuchawki Momentum In-Ear oraz cztery modele serii CX (16.09.2014)

Na IFA w Berlinie Sennheiser przedstawił kilka nowych modeli słuchawek. Oprócz opisanych już przez nas wcześniej Urbanite zaprezentowano też kilka modeli słuchawek dousznych: Momentum In-Ear, CX 1.00, CX 2.00, CX 3.00, CX 5.00.

Podobnie jak wcześniejsze modele serii Momentum (wokółuszny i nauszny), także słuchawki Momentum In-Ear są prezentowane przez Sennheisera jako produkt klasy wyższej. Przetworniki ustawiono pod kątem do wylotu powietrza do ucha, identycznie jak w najwyższym modelu dokanałowym IE 800, aby zmaksymalizować doznania akustyczne. Słuchawki mają detale wykonane ze stali nierdzewnej. Przewód zakończono kątowym wtykiem mini-jack 3,5mm. Ma on długość 1,3m, jest wykonany z miękkiego materiału o eliptycznym przekroju, co ogranicza skręcanie kabla. Na przewodzie znajduje się pilot do smartfonów Samsung Galaxy oraz innych urządzeń z systemem Android (model dopasowany do urządzeń iOS będzie także wkrótce dostępny). W komplecie załączany jest zestaw nakładek dousznych w czterech rozmiarach (XS, S, M, L) oraz etui transportowe. Impedancja wynosi 18Ω. Cena Momentum In-Ear to 419 złotych.

CX 1.00 (cena 169 złotych) występują w czarnym lub białym kolorze. W komplecie załączany jest zestaw nakładek dousznych w czterech rozmiarach (XS, S, M, L). Impedancja wynosi 28Ω. Przewód o długości 1,2m zakończony jest kątowym wtykiem mini-jack 3,5mm.

CX 2.00 (cena 219 złotych) także występują w czarnym lub białym kolorze. W komplecie załączany jest zestaw nakładek dousznych w czterech rozmiarach (XS, S, M, L). Impedancja wynosi 28Ω. Przewód o długości 1,2m zakończony jest kątowym wtykiem mini-jack 3,5mm. Na przewodzie znajduje się 3-przyciskowy kontroler z wbudowanym mikrofonem (dostępna wersja dla Samsung Galaxy lub iOS).

CX 3.00 (cena 219 złotych) są dostępne w kolorach czarnym, białym i czerwonym. W komplecie załączany jest zestaw nakładek dousznych w czterech rozmiarach (XS, S, M, L) oraz etui transportowe. Impedancja wynosi 18Ω. Nieplączący, eliptyczny przewód o długości 1,2m zakończony jest kątowym wtykiem mini-jack 3,5mm.

CX 5.00 (cena 339 złotych) wystepuje w dwóch wersjach kolorystycznych (szaro-czarna, biało-złota) i dwóch wersjach dostosowania do smartfonów (Samsung Galaxy i iOS). W komplecie załączany jest zestaw nakładek dousznych w czterech rozmiarach (XS, S, M, L) oraz etui transportowe. Impedancja wynosi 18Ω. Nieplączący, eliptyczny przewód o długości 1,2m zakończony jest kątowym wtykiem mini-jack 3,5mm. Na przewodzie znajduje się 3-przyciskowy kontroler z wbudowanym mikrofonem.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser Momentum In-Ear]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl