Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AMPHION - mini-monitory Argon 0 (15.09.2014)

W ostatnich tygodniach weszły do sprzedaży dwudrożne, podstawkowe kolumny Amphion Argon 0. Cena tego modelu to 4.390 zł za parę.

Argon 0 to mniejszy krewniak modelu Argon 1. Jest to dwudrożny zestaw bass-reflex. Producent zaleca zastosowanie Argona 0 jako mini-monitora do małych pomieszczeń bądź też w pełnopasmowych systemach 2.1 lub 5.1. Inna cecha wyszczególniona w opisie firmy Amphion to przystosowanie do odsłuchu z niedużej odległości (NFM), co może być bardzo przydatne w systemach komputerowego audio.

Argon 0 ma 4,5-calowy głośnik niskośredniotonowy z aluminiową membraną. Głośnik wysokotonowy ma 1-calową kopułkę tytanową i wykorzystuje firmową technologię U/D/D. Skrót U/D/D (Uniformly Directive Diffusion) odnosi się do ukształtowania otoczenia głośnika wysokotonowego w celu uzyskania porządanej charakterystyki kierunkowej.

Zestawy są produkowane kolorach czarnym i białym. Osłonki na głośniki niskośredniotonowe są dostępne w różnych kolorach.

Dane techniczne Amphion Argon 0:

[zdjęcie zestawów głośnikowych Amphion Argon 0]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl