Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - Urbanite, dwa modele słuchawek (8.09.2014)

Podczas targów IFA, które odbyły się w Berlinie, firma Sennheiser zaprezentowała nową serię słuchawek mobilnych: Urbanite. Seria składa się z dwóch modeli - nausznego i wokółusznego. Oba są składane, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych i jak podaje producent mają brzmienie basu tak ukształtowane, by dopasować się do oczekiwań nowoczesnego, młodszego użytkownika.

Urbanite są zbudowane z miękkiego tworzywa najwyższej jakości, pałąk obu modeli pokryto przyjemnym w dotyku materiałem, a detale konstrukcyjne wykonano ze stali nierdzewnej. Każda para słuchawek wyposażona jest w płaski, nieskręcający się przewód z pilotem do rozmów i sterowania multimediami (osobne wersje do urządzeń Samsung Galaxy lub Apple). Pilot ma też zintegrowany dookólny mikrofon. Słuchawki mają dwuletnią międzynarodową gwarancję.

Model Urbanite (cena 769 zł) to składane, dynamiczne, zamknięte słuchawki nauszne. Paleta wersji kolorystycznych jest następująca: czarny, granatowy (Denim), brązowy (Sand), fioletowy (Plum), czerwono-niebieski (Nation). Słuchawki są dostępne z pilotem do urządzeń Samsung Galaxy (czarny i niebieski) oraz Apple (wszystkie kolory). Kabel zakończony wtykiem jack 3,5mm ma długość 1.2 metra, a w zestawie jest też pokrowiec. Pasmo przenoszenia rozciąga się w zakresie 16-22.000 Hz, impedancja wynosi 18Ω.

Model Urbanite XL (cena 979 zł) to składane, dynamiczne, zamknięte słuchawki wokółuszne. Paleta wersji kolorystycznych jest następująca: czarny, granatowy (Denim), brązowy (Sand), zielony (Olive), czerwono-niebieski (Nation). Słuchawki są dostępne z pilotem do urządzeń Samsung Galaxy (czarny i niebieski) oraz Apple (wszystkie kolory). Kabel zakończony wtykiem jack 3,5mm ma długość 1.2 metra, a w zestawie jest też pokrowiec. Pasmo przenoszenia rozciąga się w zakresie 16-22.000 Hz, impedancja wynosi 18Ω.

[zdjęcie słuchawek Sennheiser Urbanite]
[zdjęcie słuchawek Sennheiser Urbanite XL]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl