Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DIVALDI - AMP 01, wzmacniacz słuchawkowy z wejściem liniowym i gramofonowym (8.09.2014)

Kilka miesięcy po premierze, w sierpniu do sprzedaży wszedł wzmacniacz słuchawkowy Divaldi AMP 01. Oprócz oryginalnej obudowy wzmacniacz wyróżnia się też swoją funkcjonalnością - oprócz wejścia liniowego ma także wejście gramofonowe (czułość MM) z korekcją RIAA.

Divaldi AMP 01 jest wykonany w Polsce, przez polskich konstruktorów. Za marką Divaldi stoi firma Mediam, znana między innymi jako importer Audiona, Nottingham Analogue, Ortofona, czy Living Voice.

AMP 01 ma wyjście słuchawkowe jack 6,3mm. Dwa wejścia (liniowe i gramofonowe) są postaci złoconych gniazd RCA. W komplecie dołączany jest też zasilacz z napięciem bezpiecznym 16 V AC.

Wzmacniacz pracuje w klasie A. Lewy i prawy kanał są oddzielne. Nie tylko same układy sygnałowe są rozdzielone, każdy kanał ma też osobny zasilacz. Montaż elementów elektronicznych jest wykonywany ręcznie w technologii przewlekanej. Wszystkie elementy elektroniczne dobrano i parowano ręcznie. Wzmacniacz nie zawiera elementów miniaturowych SMD.

Obudowa została zaprojektowana przez jednego z najlepszych krakowskich projektantów. Jest ona wykonana z jednolitej bryły aluminium. AMP 01 dostępny jest w kolorach: białym, srebrnym i czarnym.

Wzmacniacz można kupić bezpośrednio u dystrybutora, w firmie Mediam w Krakowie, lub też w Premium Sound w Gdańsku. Cena wynosi 3.900 złotych.

Parametry techniczne AMP 01:

[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego Divaldi AMP 01]
[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego Divaldi AMP 01 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl