Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - stacjonarny odtwarzacz plików BDP-1USB (5.09.2014)

Bryston zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży odtwarzacza plików BDP-1USB. Ma on wejść na rynek w październiku 2014, a jego cena amerykańska została ustalona na 1.795 dolarów.

BDP-1USB został zaprojektowany do współpracy z zewnętrznymi konwerterami cyfrowo-analogowymi USB (USB DAC) i nie ma własnych układów do konwersji cyfrowo-analogowej. Urządzenie ma 4 porty USB i każdy z nich może być wykorzystany bądź to jako wyjście sygnałowe do konwertera USB, bądź też do podłączenia nośników z plikami. Jedno z gniazd USB na tylnej ściance jest przystosowane do obsługi dysków wymagających dużego prądu zasilającego. Oprócz tego gniazdo Ethernet 100mbps pozwala połączyć się z siecią lokalną. Można odtwarzać pliki z dysków sieciowych (NAS).

BDP-1USB ma liniowy zasilacz, w przeciwieństwie do komputerów i niektórych odtwarzaczy korzystających z zasilaczy impulsowych.

Funkcjonlaności nowego Brystona obejmują kompatybilność UPnP/DLNA, emulację Squeezebox'a, obsługę bibliotek do 30 tysięcy plików, odtwarzanie bez przerw (gapless).

Obsługiwane są między innymi pliki FLAC, Apple Lossless, AIFF, WAV, MP3. Jeśli podłączony USB DAC będzie kompatybilny to można też odtwarzać DSD over PCM (DoP).

Do sterowania można wykorzystać urządzenia z systemami iOS lub Android korzystając z interfejsu Brystona lub z aplikacji z innych źródeł. Interfejs użytkownika jest dostępny przy pomocy przeglądarek internetowych zainstalowanych w urządzeniach mobilnych.

[zdjęcie odtwarzacza plików Bryston BDP-1USB]
[zdjęcie odtwarzacza plików Bryston BDP-1USB - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl