Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JOB ELECTRONICS - przedwzmacniacz liniowy Job Pre 2 (.09.2014)

Do sprzedaży wprowadzony został przedwzmacniacz Job Pre2 firmy Job Electronics. Jest to minimalistyczna konstrukcja z trzema wejściami liniowymi, cyfrowo sterowaną regulacją głośności, prostym pilotem i wzornictwem dopasowanym do wzmacniacza mocy Job 225.

Według materiałów informacyjnych producenta zastosowano komponenty najwyższej jakości, montaż zlecono firmom szwajcarskim, a każdy egzemplarz jest przed wysyłką testowany przez tydzień. Dzięki temu urządzenie ma bardzo wysoką niezawodność.

Ponieważ wzmacniacz jest zaprojektowany minimalistycznie na przedniej ściance znajduje się tylko selektor źródeł, pokrętło głośności i dioda LED sygnalizująca, że urządzenie jest włączone. Na ściance tylnej jest 3-stykowe gniazdo sieciowe, selektor napięcia zasilania (110V/220V), 3 pary wejść RCA i jedna para wyjść RCA.

W przypadku spadku napięcia zasilania automatycznie załączane jest wyciszanie wzmacniacza.

Job Electronics, to firma założona w 1994, działająca w Genewie w Szwajcarii oraz w Los Angeles w USA. Sprzęt jest dostępny wysyłkowo bezpośrednio u producenta także dla klientów z Polski (www.jobsys.com). Udzielana jest gwarancja na 1 rok. Cena przedwzmacniacza wynosi 1.699 dolarów.

Dane techniczne przedwzmacniacza Job Pre2:

[zdjęcie przedwzmacniacza Job Electronics Job Pre2]
[zdjęcie przedwzmacniacza Job Electronics Job Pre2 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl