Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - system audio MXA70 (18.07.2014)

McIntosh MXA70 to nowy system audio składający się ze wzmacniacza zintegrowanego z wbudowanym konwerterem CA, osobnego układu wzmacniacza słuchawkowego oraz z dwudrożnych zestawów głośnikowych.

Wzmacniacz ma moc 50W/8&Omega. MXA70 ma dwa wejścia analogowe (symetryczne i niesymetryczne) oraz cztery wejścia cyfrowe (USB do połączenia z komputerem, koaksjalne, optyczne, AES/EBU). Do dyspozycji jest wyjście głośnikowe, wyjście słuchawkowe (jack 1/4 cala) i wyjście z przedwzmacniacza.

Wzmacniacz słuchawkowy wykorzystuje nową wersję autoformerów McIntosha, co pozwala dopasować się do trzech zakresów impedancji słuchawek (8-40, 40-150 oraz 150-600Ω). W trybie High wzmacniacz słuchawkowy ma moc 1W a trybie starndard 250mW. Oprócz tego technologia HXD (Headphone Crossfeed Director) ma zapewnić, że na słuchawkach stereofonia jest podobna jak przy odsłuchu przez kolumny.

Kolumny mają 4-calowy głośnik niskośredniotonowy i kopułkowy głośnik wysokotonowy 3/4 cala. Impedancja nominlna to 8 omów. Częstotliwość podziału przypada na 2.000Hz. Pasmo przenoszenia rozciąga się od 60Hz do 45kHz. Obudowy są lakierowane na czarno z wysokim połyskiem.

Na wyposażeniu jest 5-stopniowa regulacja basu. MXA70 ma też pilota zdalnego sterowania.

[zdjęcie systemu McIntosh MXA70]
[zdjęcie systemu McIntosh MXA70 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl