Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MARANTZ - PM7005, wzmacniacz zintegrowany z USB-DAC (17.07.2014)

W sierpniu 2014 do sprzedaży wejdzie wzmacniacz zintegrowany wyposażony w USB-DAC, Marantz PM7005. Będzie on dostępny w kolorze czarnym oraz srebrno-złotym, w cenie 3.995 złotych.

PM7005 dostarcza moc 2x80W przy 4 omach. Wzmacniacz ma sprzężenie typu Current Feedback. Zastosowano obwody HDAM-SA3 marki Marantz. W zasilaczu pracują diody Schottky'ego. Jak podaje producent, w PM7005 zastosowano specjalnie dobrane, wysokiej jakości komponenty audio.

Wzmacniacz ma wbudowany konwerter cyfrowo-analogowy oparty na przetworniku CS4398. Do dyspozycji są trzy wejścia cyfrowe: optyczne, koncentryczne i port USB-B. Port USB można podłaczyć do komputera, wzmacniacz funkcjonuje wówczas jako karta dźwiękowa, a port USB-B działa w trybie asynchronicznym oraz bit-perfect wspierając zarówno PCM do 192kHz/24-bit, jak również DSD 2.8MHz i 5.6MHz. Wejścia optyczne i koncentryczne obsługują PCM do 192kHz/24-bit.

Wzmacniacz ma wyjście słuchawkowe, wyjście magnetofonowe, cztery wejścia liniowe i wejście gramofonowe MM. Użytkownik może też skorzystać z trybu analogowego (Analog Amp Mode) i wyłączyć sekcję cyfrową.

Wykonane z mosiądzu i pozłacane terminale głośnikowe Marantz SPKT-1 stosowane są też w większym PM8005.

Pilot pozwala na obsługę wzmacniacza, odtwarzacza CD oraz odtwarzacza sieciowego.

[zdjęcie wzmacniacza Marantz PM7005]
[zdjęcie wzmacniacza Marantz PM7005 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl