Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SAMSUNG - trzy modele słuchawek serii Level (15.07.2014)

Firma Samsung ogłosiła wprowadzenie nowej serii słuchawek o nazwie Samsung Level. Seria składa się z trzech modeli: Level Over, Level On oraz Level In. Wszystkie trzy urządzenia pozwalają na odbieranie połączeń podczas słuchania muzyki.

Level Over (cena 1.399 złotych) to flagowy model słuchawek wokółusznych Samsung. Słuchawki mogą być użytkowane bezprzewodowo lub z przewodem. Mają ergonomiczną budowę gwarantującą komfort użytkowania. Gąbka nauszników ma dużą elastyczność, a pałąk wyściełany jest gładkim materiałem skóropodobnym. Elektrodynamiczny głośnik o średnicy 50 mm ma magnes neodymowy i membranę z biocelulozy. Bezkrawędziowa struktura wykonana z biocelulozy zapobiega rezonansowi między płytką wibracyjną a ramką. Impedancja wynosi 41Ω a masa 350g.

W słuchawkach Level Over zastosowano hybrydowe aktywne tłumienie hałasu - funkcja ta wspomagana jest przez mikrofon zewnętrzny, rejestrujący szum z otoczenia, co umożliwia jego eliminację w słuchawkach.

Na obudowie Level Over znajduje się dotykowy panel sterujący. Dotykowe przyciski obsłużymy kilkoma gestami - jednym dotknięciem odtworzymy lub zatrzymamy plik audio. Przesuwając palcem w górę i dół zmienimy głośność, z kolei odtwarzane utwory zmienimy przesuwając nim na boki po obudowie słuchawek. Moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodowe sparowanie z tabletem i smartfonem.

Ponadto użytkownicy mogą pobrać aplikację Samsung Level zaprojektowaną specjalnie w celu poprawy jakości korzystania z Level Over. Aplikacja jest dostępna w Google Play Store oraz Samsung Apps. Użytkownik może dostosować jakość słyszanego dźwięku do dowolnego rodzaju muzyki, mediów lub otoczenia dzięki kompleksowemu systemowi EQ Samsung SoundAlive. Dodatkowo system ten pozwala na zastosowanie audio 3D, efektów basu i klarowności dźwięku do każdego typu mediów, w tym muzyki, usług streamingu, gier i filmów.

W zestawie z Level Over załączane są: etui, kabel micro USB, odłączany przewód audio z mikrofonem i zdalnym sterowaniem, adapter wtyczki (do samolotu).

Level On (cena 859 złotych) to model słuchawek nausznych. Zastosowano 40-milimetrową dwuwarstwową membranę. Kabel zakończony jest wtykiem mini-jack 3,5mm. W skład zestawu wchodzi odłączany przewód audio z mikrofonem i zdalnym sterowaniem. Impedancja wynosi 32Ω a masa 210g.

Level In (cena 589 złotych) są słuchawkami dokanałowymi. Wykorzystują one system trójdrożny - dwa przetworniki zbalansowane do tonów wysokich i średnich oraz jeden głośnik dynamiczny do basu. Kabel zakończony jest wtykiem mini-jack 3,5 mm. W skład zestawu wchodzi etui, 4 silikonowe końcówki douszne, 3 końcówki piankowe z funkcją pamięci kształtu. Impedancja wynosi 8Ω a masa 15,7g.

[zdjęcie słuchawek Samsung Level Over]
[zdjęcie słuchawek Samsung Level On]
[zdjęcie słuchawek Samsung Level In]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl