Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SOUNDMAGIC - E10s, słuchawki z uniwersalnym pilotem (4.07.2014)

Na rynek trafiły właśnie słuchawki Soundmagic E10S (cena 249 złotych). Model E10S to nic innego jak model E10 z dodanym mikrofonem i pilotem dla użytkowników smartfonów i telefonów. Pilot służy do kończenia oraz odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością smartfonów na rynku. Producent zastosował nowatorskie rozwiązanie - w okolicach wtyku słuchawkowego znajduje się przełącznik, który pozwala wybrać tryb odpowiedni dla danego telefonu. Produkt przystosowany jest do współpracy z najnowszymi smartfonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, iPhone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby.

Podobnie jak w modelu E10, w E10S również wykorzystano gruby, posrebrzany, skręcany kabel typu plecionka, który według zapewnień producenta zapewnia wysoką jakość, trwałość i odporność na zakłócenia. Kabel ma długość 1,2 m i jest zakończony kątowym wtykiem stereo 3,5 mm.

Przetwornik dynamiczny o rozmiarze 10mm ma neodymowy magnes. Zastosowano solidną, metalową obudowę. Konstrukcja złożona jest z czterech metalowych elementów.

Słuchawki są dostępne w 4 kolorach: czarno-złoty, czarno-czerwony (czerwony kabel), fioletowo-czarny, srebrno-czarny. Na wyposażeniu są silikonowe wkładki w 3 rozmiarach (S, M, L), podwójne wkładki o podwyższonej izolacji (Bi-Flange), klips do kabla, twardy pokrowiec i przejściówka do laptopa/PC do Skype.

Dane techniczne Soundmagic E10S:

[zdjęcie słuchawek Soundmagic E10S]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl