Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIO SOLUTIONS - podstawkowe kolumny Guimbarde (12.06.2014)

Premium Sound wprowadza na polski rynek najnowszą konstrukcję litewskiej firmy AudioSolutions. Są to dwudrożne, podstawkowe kolumny Guimbarde, w całości wykonywane ręcznie na Litwie.

Podstawowa wersja Gumbarde w naturalnym fornirze orzechowym kosztuje 5.990zł. Dopłata za fornir sanotos palisander (widoczny na zdjęciu) wynosi 8%, dopłata za fornir olive 15%. Dostępne są też lakiery z palety Ral, w regularnej cenie biały krem, maty z dopłatą +5%, połysk z dopłatą +15%.

Guimbarde, to konstrukcja typu bass-reflex, z portem na tylnej ściance. Ścianki są trójwarstwowe. Dwie środkowe warstwy to sklejka, a zewnętrzna warstwa to HDF. Zwrotnica drugiego rzędu jest wykonana z elementów wysokiej jakości i zatopiona w mieszance z piaskiem kwarcowym. Terminale połączeniowe są złocone. Głośnik niskoednitonowy o rozmiarze 12 cm ma lekką membranę papierową i piankowe zawieszenie. Głośnik wysokotonowy ma 25-milimetrową kopułkę z anodyzowanego aluminium.

Konstruktor rekomenduje, aby ustawiać głośniki dość blisko ściany. Kolumny zostały tak zestrojone, aby właśnie w takich warunkach pokazać wszystkie swoje zalety.

Impedancja minimlana wynosi 3.12Ω (dla 226Hz), impedancja maksymlana to 15,52Ω (85Hz), a impedancja dla prądu stałego to 3.1Ω.

Dane techniczne AudioSolutions Guimbarde:

[zdjęcie kolumn AudioSolutions Guimbarde]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl