Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AESTHETIX - przetwornik Pandora i odtwarzacz Romulus w wersji Signature (5.06.2014)

Dwa bliźniacze urządzenia amerykańskiego Aesthetixa - przetwornik Pandora oraz odtwarzacz Romulus - doczekały się swoich wersji Signature, o większych możliwościach i lepszej jakości brzmienia.

W przypadku obu urządzeń istotnym modyfikacjom ulega sekcja cyfrowa umożliwiając obsługę danych formatu DSD (1x i 2x na wejściu USB, 1x na wejściach SPDIF) za pomocą osobnego toru cyfrowego niż dla danych PCM. Tor DSD wykorzystuje zaawansowane układy FPGA Xilinxa przekazując dane DSD bezpośrednio do układu przetwornika cyfrowo-analogowego, bez jakichkolwiek zmian, w szczególności ich konwersji na PCM.

Ponadto, w wersjach Signature Pandory i Romulusa - podobnie jak w przypadku innych produktów - zastosowano indywidualnie zaprojektowane, teflonowe hybrydowe kondensatory międzystopniowe, które zastąpiły kondensatory polipropylenowe między stopniem wzmocnienia a wyjściem. Zamiana kondensatorów ma zapewnić większą rozdzielczość, poszerzenie sceny dźwiękowej i mniejszą ziarnistość brzmienia. Wyjściowe kondensatory sprzęgające 2 uF (4 na kanał) także zastąpiono kondensatorami Dynamicap 4 uF. Ta zmiana ma z kolei dać poprawę niskich tonów, większą rozdzielczość i dynamikę.

Wersje Signature są dostępne w cenie 36.000 zł (Pandora) i 40.000 zł (Romulus). Podobnie jak wersje podstawowe, oba produkty można opcjonalnie wyposażyć w regulację poziomu wyjścia za dopłatą 3.500 zł. Właściciele wersji podstawowych mogą dokonać modernizacji do wersji Signature (13.000 zł dla obu produktów).

[zdjęcie przetwornika Aesthetix Pandora]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl