Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ACCUSTIC ARTS - nowe odtwarzacze PLAYER II, PLAYER ES Mk2 (4.06.2014)

Podczas majowej wystawy High End w Monachium swoją premierę miał najnowszy model z referencyjnej serii niemieckiego Accustic Arts, odtwarzacz PLAYER II. Ma on wejść na nasz rynek w lipcu 2014. W tym samym miesiącu do sprzedaży ma też wejść tańszy odtwarzacz PLAYER ES Mk2. Obydwa urządzenia są produkowane w dwóch wariantach wykończenia: czarnym i srebrnym.

PLAYER II (cena 50.000 złotych) to zintegrowany odtwarzacz płyt CD i przetwornik cyfrowo-analogowy. Stanowi połączenie znanego już przetwornika TUBE-DAC II Mk2 oraz transportu DRIVE II. W PLAYER II wykorzystano ten sam ładowany od góry mechanizm (CD Pro2LF). Transport jest umieszczony w osobnej obudowie z aluminium (konstrukcja sub-chassis). Zastosowano zaawansowany moduł upsamplingu stanowiący własne opracowanie producenta oraz lampowy analogowy stopień wyjściowy (klasa A) - oba te układy są takie same jak we wspomnianych osobnych komponentach z serii Reference. Rozbudowany zasilacz ma ekranowany transformator i 9 napięć zasilających dla poszczególnych układów.

Podobnie jak TUBE-DAC II Mk2, PLAYER II także jest wyposażony w cztery wejścia cyfrowe (koncentryczne, AES/EBU, optyczne oraz asynchroniczne USB obsługujące dane do 24/192). Wyjścia analogowe są zarówno w postaci symetrycznej jak i niesymetrycznej. Dostępne są wyjścia cyfrowe koncentryczne, AES/EBU i optyczne. Dodatkowa funkcjonalność PLAYER II to regulacja poziomu wyjść analogowych umożliwiająca bezpośrednie podłączenie do wzmacniacza mocy. Masa PLAYER II wynosi 18kg.

PLAYER ES Mk2 (cena 14.500 złotych) to nowa wersja PLAYER ES z tańszej linii Evolution Series. Pod wzgledem funkcjonalnym również jest to połączenie odtwarzacza CD oraz przetwornika CA. W porównaniu z poprzednią wersją, PLAYER ES Mk2 został wyposażony w asynchroniczne wejście USB obsługujące dane do 24/192. Do dyspozycji jest też koncentryczne wejście cyfrowe RCA. Wyjście analogowe jest w postaci niesymetrycznej (RCA). Masa PLAYER ES Mk2 wynosi 7kg.

[zdjęcie odtwarzacza Accustic Arts Player II]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl