Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ASTELL & KERN - drogie słuchawki AKR03 Roxane (15.05.2014)

Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży w Polsce mają wejść douszne słuchawki Astell&Kern AKR03 Roxane. Cena detaliczna tego modelu to 6.999 złotych.

Słuchawki to dzieło Jerry Harvey Audio, firmy, która produkuje między innymi zindywidualizowane monitory douszne (IEM) dla gwiazd muzyki jak Alicia Keys, Robbie Williams, Rihanna, The Gossip, The Rolling Stones. Jerry Harvey Audio postanowiło podjąć współpracę z marką Astell & Kern. Owocem tej współpracy jest limitowana edycja uniwersalnych monitorów odsłuchowych JH Roxane dedykowana do współpracy z odtwarzaczami Astell & Kern, czyli właśnie model AKR03.

Słuchawki mają oryginalną konstrukcję. Zastosowano trzy kwadry zbalansowanych przetworników armaturowych (osobne kwadry dla poszczególnych części pasma). To pierwsza tego typu konstrukcja na świecie. Dźwięk przekazywany jest do przetworników przez zwrotnice. Słuchawki oferują możliwość regulacji trybu pracy przetworników niskotonowych w zakresie od płaskiego do podbitego o 15dB dla częstotliwości 10Hz-100Hz. Takie rozwiązanie to również nowość. Zastosowano odpinany kabel 4-stykowy, wykorzystujący zrównoważone wyjście w modelu Astell&Kern AK240. Tradycyjny przewód 3-stykowy również znajduje się na wyposażeniu.

Aby podkreślić unikatowość AKR03, do słuchawek dołączony jest aluminiowy pokrowiec z grawerem producentów JH Audio oraz Astell &Kern.

Dzięki współpracy z siecią sklepów MP3Store, wszyscy zainteresowani będą mogli odsłuchać model w poszczególnych placówkach. Ze względu na wysoką cenę produktu odsłuch ma kosztować 30zł.

[zdjęcie słuchawek Astell&Kern AKR03 Roxane]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl