Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VERASTARR - kable z USA w dystrybucji Audio Systemu (14.05.2014)

Audio System wprowadził na polski rynek kable amerykańskiej marki Verastarr. Firma Verastarr została założona w 2001 r. przez Mike'a Powella w Atlancie (Georgia). Od 2002 zaczęła produkować wyroby audio. W pierwszej kolejności na rynek weszły serie przewodów Silver Reference i Silver Signature. Później produkowano też wzmacniacze. Nastęnie firma Verastarr opracowała kable Grand Illusion wytwarzane z wysokiej czystości miedzianych i srebrnych taśm w roli przewodnika.

Kable Verastarr nie wykorzystują żadnych przewodnikow czy konektorów dostępnych na rynku. Wszystkie elementy składowe są produkowane na zamówienie, a następnie poddaje się je procesowi obróbki kriogenicznej. Wszystkie produkty Verastarr są produkowane ręcznie na terenie USA. Verastarr oczekuje też na zatwierdzenie kilku patentów na swoje kable.

Ceny kabli zasilających Grand Illusion zaczynają się od 8.070 złotych za najtańszą wersję o długości 1,5m. W przypadku interkonektów Grand Illusion cenay rozpoczynają sie od 4.670 złotych za model RCA o długości 1m. Kable głośnikowe najtańszej wersji Grand Illusion kosztują 9.345 złotych z aodcinki 1,8m.

[zdjęcie kabla głośnikowego Verastarr Grand Illusion]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl