Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IFI AUDIO - szafka iRack oraz kabel USB Mercury (13.05.2014)

Do sprzedaży weszły dwa nowe produkty iFi Audio, szafka iRack dedykowana do elektronicznych urządzeń iFi Audio oraz kabel USB Mercury.

Szafka iFi iRack jest dopasowana zarówno do urządzeń serii micro jak i to serii nano. Jej półki wykonano z wytłumionego organicznego szkła. Podpory są wykonane z niemagnetycznej stali nierdzewnej i są tłumione gumowymi pierścieniami. Kolce i talerzyki wykonano we współpracy z firmą Track Audio. W wersji Premium do szafki dołączne są kable (interkonekt RCA 43mm, dwa interkonekty RCA 20cm, kabel mini-jack 15cm). Cena za szafkę wraz z kompletem kabli to 655 zł.

Pojedynczy kabel USB Mercury to krewniak podwójnego kabla Gemini. Mercury jest zgodny z High-Speed USB 2.0 (obsługiwane sygnały 24bity/192kHz i wyżej). Zastosowana geometria kabla i konstrukcja wtyczek gwarantuje bardzo ścisłą zgodność impedancji z 90-omową specyfikacją. Zastosowano wtyczki o nazwie Final USB - mają one aluminiowy korpus i złocone styki. Na kablu znajdują się trzy tłumiki z ceramik tlenków metali do tłumienia częstotliwości radiowych. Każdy z nich działa w innym zakresie. Poza tym środkowy tłumik może być przesuwany wzdłuż kabla aby zoptymalizować tłumienie. Izolację wykonano z polietylenu, zastosowano miedź OHFC i podwójne ekranowanie. Cena za kabel długości 0,5 metra wynosi 425 zł, a cena za kabel 1-metrowy 565 zł.

[zdjęcie szafki iFi Audio iRack]
[zdjęcie kabla USB iFi Audio Mercury]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl