Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

THE FUNK FIRM - gramofony Arthura Khoubessariana dostępne w Polsce (12.05.2014)

Na nasz rynek wchodzą gramofony brytyjskiej marki The Funk Firm. Dystrybucję prowadzi wrocławska firma Moje Audio.

Już w 2010 roku w czasie warszawskiej wystawy AudioShow prezentowany był gramofon The Funk Firm Saffire II z ramieniem FXR II. Wydawało się wówczas, że produkty tej marki szybko trafią na polski rynek, ale tak się nie stało. Rozpoczęcie dystrybucji zostało przesunięte w czasie i dopiero od dziś Moje Audio oficjalnie wprowadza do swej oferty produkty The Funk Firm.

Za tą brytyjską marką stoi Arthur Khoubessarian. W latach 1980-tych jego gramofony firmowane były marką Pink Triangle. W 2005 roku Arthur powołał do życia nową markę, którą nazwał The Funk Firm. Jej oferta nigdy nie była zbyt szeroka. Zamiast tworzyć kolejne, liczne nowe modele Khoubessarian dopracowuje i udoskonala swoje konstrukcje. W ofercie są teraz dwa kolejne wcielenia mających już kilka lat modeli o oryginalnych kształtach - flagowiec Saffire III, oraz Funk Vector IV. Nowszym dodatkiem do oferty jest bardziej tradycyjny pod względem wyglądu model Little Super Deck. Natomiast w ostatnich tygodniach pojawiła się też w katalogu całkowicie nowa konstrukcja, gramofon o nazwie Flamenca.

Oprócz tego w ofercie znajdują się dwa ramiona: F5 i FX-R, oraz akcesoria w postaci maty gramofonowej Achromat, oraz talerza (wraz z matą) Archoplat w wersji II.

Ceny produktów The Funk Firm:

[zdjęcie gramofonu The Funk Firm Saffire III]
[zdjęcie gramofonu The Funk Firm Little Super Deck]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl