Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JBL - dwa modele bezprzewodowych słuchawek Bluetooth (10.05.2014)

Słuchawki JBL J56 BT (cena 549 złotych) wzorowane są na wcześniejszym modelu J55. Wyglądają prawie identycznie, również wykorzystują 40-milimetrowe przetworniki. Mają masywny, stalowy pałąk i nauszniki, które można w razie potrzeby obracać tak, aby słuchając muzyki jednym uchem, drugie mieć odkryte. J56BT to jednak słuchawki bezprzewodowe pracjące w oparciu o Bluetooth. Na zewnętrznej powierzchni jednej z muszli znajduje się kilka przycisków, które sterują odtwarzaniem dźwięku i pozwalają się też przełączyć na rozmowę telefoniczną z wykorzytsaniem wbudowanego mikrofonu. Ładowana przez USB bateria litowo-polimerowa pozwala na 12-godzinną pracę (czas ładowania 2 godziny). Słuchawki można też podłączyć kablem i użytkować w wersji pasywnej, nawet przy rozładowanym akumulatorze.

Dane techniczne JBL J56 BT:

JBL J46BT (cena 429 zł) to douszne słuchawki bezprzewodowe Bluetooth. Szczególnie są one polecane dla osób uprawiających sport. Elementy umieszczane w małżowinie są odchylone pod takim kątem, aby pewnie tkwiły w kanale ucha, nie drażniąc skóry. W zestawie dostarczane są silikonowe, miękkie nakładki w trzech rozmiarach, które indywidualnie przystosują słuchawki do ucha. Dodatkowo dla sportowców przewidziano stabilizujące poduszeczki w dwóch rozmiarach. J46T łączą się ze źródłem dźwięku wyłącznie bezprzewodowo, za pośrednictwem Bluetooth 4.0, a płaski przewód (jest go tylko tyle, aby swobodnie połączyć lewe i prawe ucho) służy głownie do tego, by było na czym umieścić trójprzyciskowy pilot. Dzięki niemu można swobodnie zmieniać głośność, odtwarzać, zatrzymywać odtwarzanie i przełączać system na odbieranie rozmów. Ładowana przez USB bateria zapewnia 5 godzin pracy.

Dane techniczne JBL J46 BT

[zdjęcie słuchawek JBL J56BT]
[zdjęcie słuchawek JBL J46BT]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl