Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

COWON - przenośny, muzyczny odtwarzacz E3 (16.04.2014)

Cowon E3 to nowy, przenośny odtwarzacz plików, następca wcześniejszego modelu E2. Cena E3 to 329 złotych za wersję 8GB oraz 399 zł za wersję z pamięcią 16GB.

Lista plików obsługiwanych przez E3 obejmuje MP3/2, WMA, OGG, FLAC i WAV.

W nowym modelu nie zabrakło wsparcia dla systemu BBE z możliwością własnej konfiguracji pojedynczych jego elementów dla dopasowania brzmienia odtwarzacza do brzmienia słuchawek lub po prostu oczekiwań użytkownika. E3 ma moc wyjściową 2x12mW i pozwala prawidłowo wysterować słuchawki nauszne o niższych impedancjach.

Cowon E3 ma oryginalną szatę wzorniczą, wyróżniającą się na tle innych przenośnych urządzeń, które w większości mają podobną stylistykę. Cowon zaprojektował urządzenie o jedynym w swoim rodzaju kształcie. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa obudowa ma dobrze leżeć w dłoni i zapewniać wygodę obsługi. Zastosowano czuły panel dotykowy oraz przycisk blokady, który uniemożliwia przypadkowe uruchomienie elementów sterujących. Zastosowano ekran typu OLED o przekątnej 0,95 cala i rozdzielczości 96x64 piksele. Jest to niewielki wyświetlacz służący do nawigacji po funkcjach odtwarzacza i do przeglądania listy utworów.

Urządzenie jest lekkie (wymiary 31,4 x 89 x 11,6mm, masa 20.8g) i nadaje się do słuchania muzyki w trakcie uprawiania sportu. Na wyposażeniu jest aplikacja fitness z wbudowanym krokomierzem. E3 można też wykorzystać jako dyktafon.

Litowo-polimerowa bateria wystarcza na 11 godzin słuchania muzyki. Czas ładowania wynosi 1,5h (500mA).

[zdjęcie odtwarzacza Cowon E3]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl