Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ENCORE SEVEN - kulisty pilot do regulacji głośności (5.04.2014)

Firma Encore Seven zaprezentowała bardzo oryginalnego pilota do swoich wzmacniaczy. Służy on wyłącznie do regulacji głośności. Koszt zakupu pilota ma być zbliżony do 200 Euro.

Pilotem do wzmacniaczy lampowych linii Egg-Shell Prestige jest drewniana kula, ścięta z jednej strony. Może być wykończona w połysku w kolorze wzmacniaczy (czerń lub biel) albo pozostać z widoczną strukturą drewna.

Pilot nie posiada żadnych ruchomych elementów. Aby zmienić poziom głośności trzeba zakręcić kulą stojącą na poziomej powierzchni (dopuszalne są niewielkie odchylenia powierzchni podstawy od poziomu). Spód pilota jest wyklejony cienkim filcem, aby nie rysować gładkich powierzchni. Urządzenie posiada wbudowany system, który zabezpiecza przed wstrząsami. W przypadku wykrycia ruchu innego niż obrót wokół osi, blokuje się. Po ponownym ustabilizowaniu położenia, po krótkiej chwili pilot znów jest aktywny i przekazuje komendy do wzmacniacza. Zapobiega to przypadkowym zmianom głośności podczas słuchania muzyki.

Pilot korzysta z komunikacji radiowej, dzięki czemu działa nawet gdy od wzmacniacza oddzielają go przeszkody czy ściana.

Pilot zasilany jest akumultorem, a dzięki niskiemu poborowi prądu, długo funkcjonuje bez ładowania. Ładowanie odbywa się przez standardowe złącze mikro USB za pomocą dowolnej ładowarki z telefonu komórkowego lub bezpośrednio z komputera.

Na witrynie producenta znajduje się film demonstrujący urządzenie w działaniu.

[zdjęcie pilota do wzmacniaczy Encore Seven Egg-Shell Prestige]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl