Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BOSE - trzy nowe modele słuchawek (4.04.2014)

Firma Bose wprowadza na rynek trzy modele słuchawek. Mają one wejść do sprzedaży na naszym rynku 8 maja 2014. Rekomendowana cena dousznych słuchawek FreeStyle wynosi 549 złotych. Nauszne słuchawki SoundTrue będą dostępne w cenie detalicznej 759 złotych, a cena wokółusznych słuchawek SoundTrue to również 759 złotych. Zgodnie ze swoją firmową polityką Bose nie podaje parametrów technicznych.

Wszystkie trzy modele wyposażone zostały w strukturę akustyczną TriPort stosowaną już wcześniej w słuchawkach Bose. Jak zapewnia producent technologia TriPort eliminuje potrzebę sztucznego wzmacniania basów.

Sporo uwagi producent poświęcił kolorystyce, wzornictwu, dopasowaniu i jakości wykończenia. Słuchawki douszne FreeStyle są dostępne w kolorach indygo i lodowy błękit. Słuchawki zostały wyposażone w zastrzeżone wkładki Bose StayHear w trzech rozmiarach. Silikonowa końcówka zapewnia trwały kontakt z małżowiną uszną, dopasowując się do jej kształtu co zapewnia stabilność i komfort. Porty akustyczne są pokryte hydrofobową tkaniną, która nie dopuszcza wilgoci, a kable zaprojektowano pod kątem wysokiej wytrzymałości. Słuchawki SoundTrue (nauszne i wokółuszne) będą dostępne w kolorze czarnym, białym i miętowym oraz w wariantach dwukolorowych: fioletowo-miętowym (wyłącznie słuchawki nauszne) oraz czarno-miętowym (wyłącznie słuchawki wokółuszne). Zostały one wyposażone we wzmocniony pałąk, wyłożony miękką poduszką oraz dopasowane kolorystycznie piankowe muszle słuchawkowe. Słuchawki wokółuszne SoundTrue składają się na płasko, słuchawki nauszne SoundTrue również posiadają możliwość złożenia, co ułatwia ich transport. Słuchawki są lekkie i zaprojektowane pod kątem wysokiej odporności na trudy codziennego użytkowania. W zestawie znajduje się również dopasowany kolorystycznie futerał zapewniający dodatkową ochronę słuchawek podczas podróży.

Słuchawki FreeStyle i SoundTrue są wyposażone w kablowy pilot i mikrofon, który jest kompatybilny z większością modeli iPhone, iPad i iPod, dzięki czemu użytkownik może prowadzić rozmowy telefoniczne bez użycia rąk oraz z łatwością przełączać się pomiędzy rozmowami a odtwarzaniem muzyki i innych treści dostępnych na urządzeniu mobilnym.

[zdjęcie słuchawek Bose FreeStyle]
[zdjęcie słuchawek Bose SoundTrue - nauszne]
[zdjęcie słuchawek Bose SoundTrue - wokółuszne]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl