Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VINCENT - przedwzmacniacz gramofonowy PHO-700 (12.03.2014)

Vincent wprowadził do swojej oferty nowy model lampowego przedwzmacniacza gramofonowego - PHO-700 (cena 1.990 złotych). Urządzenie jest produkowane w dwóch wariantach kolorystycznych - czarnej i srebrnej.

PHO-700 ma zasilacz umieszczony w oddzielnej obudowie - taki sam jak ten, którego wcześniej użyto w modelu PHO-8. Z właściwym przedwzmacniaczem łączy się go za pomocą dziewięciostykowego kabla.

Sam przedwzmacniacz PHO-700 ma takie same wymiary jak zasilacz (SWG: 130 x 82 x 225 mm). Wzorniczo dopasowany jest natomiast do serii Tube Line Vincenta, której charakterystycznym elementem jest okrągłe okienko z widokiem na lampę elektronową umieszczoną wewnątrz obudowy. W ścieżce sygnałowej zastosowano pracującą w konfiguracji podwójnej triody lampę 12AU7. Komponenty takich marek jak Nichicon czy Wima dodatkowo poprawiają parametry wzmocnienia i odstępu sygnału od szumu.

PHO-700 współpracuje zarówno z wkładkami MM (wzmocnienie 40dB), jak i MC (wzmocnienie 60dB). Przełącznik wyboru odpowiedniej wkładki znajduje się na tylnej ściance urządzenia.

[zdjęcie przedwzmacniacza gramofonowego Vincent PHO-700]
[zdjęcie przedwzmacniacza gramofonowego Vincent PHO-700 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl