Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - odtwarzacz SACD/CD MCD550 (12.03.2014)

Na nasz rynek wszedł McIntosh MCD550 (cena 28.500 złotych), stereofoniczny odtwarzacz SACD/CD z wejściami cyfrowymi i wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym.

MCD550 posiada zaawansowany układ przetwornika 32bity/192kHz PCM/DSD o szerokim zakresie dynamiki i wyjątkowo niskich zniekształceniach. W każdym kanale pracują po cztery przetworniki (DAC), w poczwórnym układzie symetrycznym. Przetwornik dekoduje sygnały PCM z płyt CD i wejść cyfrowych, a także sygnały DSD z płyt SACD.

MCD550 posiada zestaw gniazd wyjściowych RCA i XLR o stałym poziomie oraz drugi zestaw gniazd RCA i XLR o regulowanym poziomie. Dzięki gniazdom o regulowanym natężeniu sygnału możliwe jest podłączenie MCD550 bezpośrednio do wzmacniacza mocy. Są też do dyspozycji wyjścia cyfrowe - optyczne i koncentryczne RCA.

MCD550 ma trzy cyfrowe gniazda wejściowe: koaksjalne, optyczne i USB. Gniazdo USB 2.0 (typ B) pozwala na przesyłanie z komputera plików o rozdzielczości do 24bitów/192kHz.

Nowy wzmacniacz słuchawkowy High Drive oferuje wyższy poziom wzmocnienia. Został on przystosowany do pracy z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku słuchawkami.

MCD550 obraca płytą CD lub SACD z wyższą prędkością od standardowej i zapisuje dane w buforze pamięci dla lepszej korekcji błędów i precyzyjniejszego odczytu płyty. Oprócz płyt CD Audio i SACD można też odtwarzać z płyt pliki MP3 i WMA.

Zastosownao klasyczny szklany panel przedni McIntosha oraz obudowę ze stali nierdzewnej. Gniazda na tylnej ściance są pozłacane. Tacka transportu płyty została wykonana z najwyższej jakości aluminium. Na wyposażeniu jest pilot zdalnego sterowania.

Dane techniczne MCD550:

[zdjęcie odtwarzacza McIntosh MCD550]
[zdjęcie odtwarzacza McIntosh MCD550 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl