Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ORIGIN LIVE - w ofercie Best Audio (12.02.2014)

Firma Best Audio wprowadza do sprzedaży gramofony i ramiona Origin Live. Gramofony Origin Live pojawią się w Best Audio jeszcze w lutym. W pierwszej kolejności będą to modele Aurora MK3 i Calypso MK3 z ramionami Onyx i Silver.

Historia Origin Live sięga roku 1986. Ta brytyjska firma ma siedzibę w Southampton. Gramofony Origin Live mają charakterystyczny okrągły kształt. Obecna oferta składa się z 4 gramofonów o rozpiętości cenowej od 5.500 do 25.000zł (Aurora, Calypso, Resolution, Sovereign) i 8 modeli ramion w cenach od 1.700 do 23.800 zł (Alliance, Onyx, Silver, Zephyr, Encounter, Illustrious, Conqueror, Enterprise). Oprócz dwóch najtańszych, każde ramię można zamówić również w wersji 12-calowej, tak samo jak każdy gramofon można zamówić z subchassis przystosowanym do dłuższego ramienia. Dwa lata temu do produkcji wprowadzono trzecią generację gramofonów - wszystkie modele noszą teraz oznaczenia MK3.

[zdjęcie gramofonu Origin Live Calypso]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl